Cnc Tel Erezyon Tezgahı

EDM Tel Erozyon Teknolojisinde Son Nokta Güvenilir 4-Eksenli Lineer Motor Sistemi (X, Y, U ve V Eksen) Anahtar Teslimi Makine Konsepti – EDM Profesyonelleri için Üretildi

SL Konseptinin odak noktası performans, Ekonomik üretim ve operatör ergonomisidir.

Performans

En son dijital jeneratör gelişmelerine ve elektrod malzemelerindeki son teknolojilere göre tasarlanan yeni SL serisi, kesme hızında, hassasiyette ve yüzey kalitesinde çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Bu başarı Sodick in 15 yıllık Akıllı Lineer Motor teknolojisi ile mümkün olmuştur.

Ekonomik İmalat

Akıllı Akım jeneratörü, gerekli hassasiyet ve yüzey kalitesini elde etmek için ihtiyaç duyulan kesim sayısını azaltır. Çok iyi yüzey kalitesine daha az kesim sayısıyla ulaşılması sayesinde kullanıcılarımıza imalat maliyetlerinde ciddi avantaj sağlar.

Operator Ergonomisi

Dijital Akıllı Akım jeneratörü ve Sodick Lineer motor sisteminin avantajlarından yararlanmak için yeni bir mekanik tasarım gerekmektedir. Bu yeni tasarım, 19-inç dokunmatik ekran kontrolü ile en son insan arayüzünü kullanan kompakt ve tamamen kapalı kabinli bir takım tezgahı ile sonuçlandı.

10-Yıl Pozisyonlama Hassasiyeti Garantisi :

Lineer Motorlu eksen tahrik sistemini benimseyen Sodick Tel Erozyon makinaları geleneksel vidalı milde imkansız olan uygulamaları, imkanlı ve mükemmel hale getirir. Makine hassasiyetleri zaman içinde azalmaz, aksine ilk günkü hassasiyetini makine ömrü boyunca korur.

Sodick Akıllı Kontrol

19” TFT Dokunmatik Ekran Yeni Sodick Kontrol ekranı birçok çekici özelliğin yanı sıra üst düzey endüstri makinalarının standartı olan Windows 7® işletim sistemi ve tablet bilgisayar kullanılan 19 inç çoklu dokunmatik bir ekrana sahiptir. Operasyon ekranı geleneksel ekran veya yeni tip tablet ekranı olarak kullanılabilir ve iki ekran arasında çok kolay geçiş yapılabilir. Ayrıca ekran düzenleri çalışma tercihlerinize göre operatör tarafından özelleştirilebilir.

NC programlar 2D ve 3D grafikler ile desteklenmektedir. Bakım ekranları makinanın güncel durumunu ve kullanım uyarılarını gösterir. Ayrıca uzaktan erişim ile makinanın bakımıyla ve güncel durumuyla ilgili bilgi almak mümkündür.

 

Teknik Özellikler

Kapasite

 
x/y/z eksen hareketleri(mm) 600 x 400 x 350
U/V eksen hareketleri 150 x 150
Tank Ölçüleri [W x D x H, (mm)] 1050 x 710
Maksimum İş Parçası ağırlığı(kg) 1000
Tablanın Yerden Yüksekliği(mm) 995
Makine Ölçüleri [W x D x H, (mm)] 2495 x 2885 x 2345
Makine Kurulum Alanı(mm) 3880 x 4235
Makine Ağırlığı(kg) 3950
Kesme Açısı ±25° 
Tel Çapı (mm) Ø 0,10~ Ø 0,30 
Tel Gerginliği (N)  3-23
Maksimum Tel Hızı (mm/sec) 420 

Dielectrik Tank

 
Ölçüleri [W x D x H, (mm)] 725 x 2540 
Boş Ağırlığı (kg) 600 
Kapasite 800
Filtreleme Methodu 3 Değiştirilebilir Kağıt Filtre